Adam Drzewicki - twórca i producent

Przerwał prawo w połowie trzeciego roku stwierdzając, że paragrafy już go nie pasjonują i przeniósł swoją uwagę na marketing i branżę internetu. Mieszkając bez telewizora zaczął oglądać programy na Youtube. Podczas oglądania „The Tonight Show z Jay Leno” natrafił na segment zwany „Jaywalking”, który stał się inspiracją do programu MaturaToBzdura.TV Dwa lata później odbyła się premiera programu MaturaToBzdura.TV i już po 6 tygodniach program uzyskał ponad 1 milion unikatowych wyświetleń na Youtube. Adam lubi spędzać czas z rodziną, słuchać audiobooków i delektować się kuchnią indyjską

Piotr „Dyziak” Dybski - producent i realizator

Jest absolwentem Politechniki Gdańskiej ze specjalizacji inżynierii dźwięku i obrazu. Dzięki poleceniu znajomego trafił na projekt MaturaToBzdura.TV w idealnym momencie – przed samym końcem studiów i z chęcią zajął pozycje: operatora kamery, montażysty i scenarzysty. „Dyziak”, bo tak go nazywają znajomi trenuje sztuki walki, lubi pływać i grać w siatkówkę plażową. Uwielbia również polskie i francuskie filmy z lat 60 i kino autorskie oraz kuchnię polską, ze szczególnym wskazaniem na karkówkę i schaboszczaki. Jednym z jego celów jest stworzyć film, który przejdzie do klasyki kina. (dodać)– producent i realizator

Adam Wiejak „Poszukiwacz” - prowadzący

Człowiek internetu, który ogarnia co dzieje się w internecie i prowadzi popularny program Poszukiwacz na youtube. Miłośnik kotów i uzdolniony gracz w Fifę i fan dobrych samochodów.

Martin Stankiewicz - prowadzący

Ruchomymi obrazkami interesuje się od 8 roku życia, gdy przebrany za Supermana kazał nagrywać rodzicom, jak lata na krześle. Student dziennikarstwa i komunikacji społecznej na Uniwersytecie Warszawskim. Internetową karierę rozpoczął w projekcie ToSieWytnie.pl gdzie wcielał się w braci bliźniaków. Od kwietnia 2013 roku prowadzi własny kanał youtube: martinstankievitz gdzie bacznie obserwuje społeczeństwo i wytyka bezlitośnie ich przywary w dowcipnych scenkach.

Maciej Wapiński - prowadzący

Maciek od dwóch lat tworzy pozytywne filmy na youtube na kanale Wapniak, pokonał swoją nieśmiałość i promuje szeroko pojęty rozwój osobisty na swoim kanale ManUpPolska. Jednym z celów Maćka jest stać się "prawdziwym mężczyzną", dlatego z chęcią podjął wyzwanie wiedzy i został prowadzącym MTB.